ניתן להפנות זוגות ומשפחות למכון
לטיפול במחיר מופחת
ע"י מטפלים לקראת הסמכה כמומחים

 
סמינר מתקדם ללימוד סוגיות של הדרכה
בטיפול משפחתי וזוגי

(להסמכה כמדריך)
מתחיל ב-21/1/2019
הרשמה - כעת

"האדם אינו הבעיה
הבעיה היא הבעיה"

קבוצת הדרכה נרטיבית
דיון במקרים, מאמרים וקטעי וידיאו
בערב, האחת לחודש, מ-3/1/2019

הרשמה - כעת

"הסיפור שאדם מספר לעצמו על עצמו
אינו הראי של חייו.
הוא מעצב את חייו"

מכון ברקאי מוכר ע"י האגודה
לטיפול זוגי ומשפחתי
כמוסד הכשרה בקטגוריה א'


התמחות מעשית כמטפל\ת
המכון מפנה זוגות ומשפחות למתמחים
הדרכה חיה, קבוצתית ופרטנית

התמחות מעשית כמדריך\כה
המכון מפנה מטפלים להדרכה
ונותן הדרכה על הדרכה
(חיה, קבוצתית ופרטנית)


"זהות נבנית ביחסים"


 

חדשות ועדכונים

חפש
phone6, phone, contact, telephone, support, call

072-33-80-515

 

ייעוץ זוגי במרכז

ייעוץ זוגי במרכז

ייעוץ זוגי במכון ברקאי מרכז קליני לטיפול משפחתי זוגי ופרטני
ייעוץ זוגי במכון ברקאי ניתן על ידי מיטב המטפלים בתחום הפסיכותרפיה הנרטיבית. במהלך הטיפול אנחנו מנסים למצוא ביחד את הגשר המחבר בין בני הזוג. לעתים כל אחד מאיתנו שקוע בתוך הסיפור של עצמו. מבלי יכולת להתבונן אל הזולת העומד למולו. בני זוג שרגילים לחיות ביחד שוכחים לפעמים להקשיב אחד לשני. במהלך הטיפול הנרטיבי הקולות הרדומים נשמעים שוב ודיאלוג חדש מתחיל. במרחב המוגן של הטיפול יש מקום לכל אחד מהנוכחים. כל אחד מכם יכול לתת ביטוי לעצמו ולכל הרגשות הטעונים שנמצאים פנימה. ייעוץ זוגי במכון ברקאי הוא דרך חדשה שבסופה יכולים להיבנות גשרים של הבנה.

מטפלי המכון מתמחים גם בטיפול זוגי מיני. זהו נושא מורכב ועדין בו בתהליך איטי מתוך צומת לב ורגישות נלמד ביחד איך לדבר על הבעיות. טיפול מיני זוגי יכול להוביל לבניית התקשורת מחדש בין בני הזוג. אנחנו מאמינים שמין ותקשורת הולכים ביחד. מיניות טובה היא ביטוי לתקשורת בריאה. במהלך השנים לומדים בני הזוג זה את זה ומגלים אינטימיות שמעבר למילים. במידה ואין חיבור ברמת התקשורת. המיניות הסוערת של התחלת הקשר יכולה להוביל לתסכול בעתיד ולמגוון של בעיות מורכבות אחרות.

ייעוץ זוגי במכון ברקאי מיועד לבני זוג במשבר הרוצים להתגבר על הקושי ולבנות דרך חדשה. אך ישנם מקרים שבהם הפרידה כבר נוכחת והייעוץ מכוון בשביל לדעת איך להיפרד נכון. גירושין אינם חייבים להיות טראומטיים ועם כל הכאב שבהם הם יכולים להיות פתח להתחלה חדשה.

בעיות בזוגיות משפיעות על כל מערך החיים שלנו כולל חיי השגרה והעבודה. קשה לתפקד בצורה ראויה כאשר המקום שאליו אנחנו חוזרים בכל יום מלא קושי וכאב. 

המטפלים שלנו במכון מומחים לכל הקשת הרחבה של המורכבויות בין בני זוג ומשפחה. יש לנו מטפלים מוסמכים לטיפול מיני זוגי היכולים לעזור לכם לבנות מחדש את חיי המין שלכם. ייעוץ זוגי במכון ברקאי הוא בית שבו תוכלו להרגיש בנוח ולתת ביטוי לכל הדברים שהודחקו במהלך השנים. אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לייעץ לכם ולמצוא עבורכם את המטפל המתאים.

טיפול נרטיבי לבעיות בזוגיות
טיפול נרטיבי לבעיות בזוגיות מכוון קודם כל ליצירת תקשורת ושיח ויציאה מהמקום של הסתגרות באמת. אין אמת אחת וכל בן זוג מספר את סיפור הקשר מנקודת הראות שלו. במהלך הטיפול נלמד איך להתבונן בכל סיפור ולראות בו אופן התבוננות אחד של המציאות. ישנם דרכים שונות ומגוונות להציג את מערכת היחסים בין בני הזוג. ננסה להגיע לדיאלוג מתוך כבוד הדדי. בסופו של דבר אנחנו מאמינים שיש בכל אדם את הפוטנציאל לשינוי וכל אחד יכול להתגבר על הבדידות ועל הבדילות ולצאת אל עבר האחר. בני זוג במשבר יכולים למצוא את הכוח לראות זה את זה בעיניים חדשות.
נשמח לעמוד לשירותכם:
 •  
  /%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A5-%D7%96%D7%95%D7%92%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96.html

  מרכז הכשרה
  וקליניקה ראשית:

  מכון ברקאי, בניין שער הסיטי,
  רח' שארית ישראל 37, תל אביב
  (קומה 4)
  טלפון: 072-33-80-515
  אימייל:
  barcai@barcai.co.il

  קליניקות נוספות:
  גבעתיים, גדרה, הרצליה, חדרה, סביון, רחובות, רמת גן, רעננה
   

  אנחנו כאן עבורך
  מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
   


  מכון ברקאי - מרכז להכשרת מטפלים זוגיים, משפחתיים ונרטיביים   |  מרכז קליני לטיפול זוגי, משפחתי ופרטני