ניתן להפנות זוגות ומשפחות
לטיפול במחיר מוזל
במסגרת פרקטיקום והתמחות

 
לימודי טיפול זוגי ומשפחתי להסמכה
מסלול מלא או קורסים בודדים

ההרשמה כעת
 
לימודי ​טיפול נרטיבי
קורסים ומסלול לתעודה

ההרשמה - כעת
 
​הרחבה בטיפול זוגי למטפלים מנוסים
ההרשמה - כעת
 
מכון ברקאי מוכר להסמכה
בקטגוריה א'


ההרשמה ללימודים בעיצומה
פגישת התייעצות והיכרות - ללא עלות
 
"האדם אינו הבעיה
הבעיה היא הבעיה"

 


 

חדשות ועדכונים

חפש
phone6, phone, contact, telephone, support, call

072-33-80-515

 

טיפול באובדן ואבל

טיפול באובדן ואבל

אובדן ואבל הם תהליכים לא פשוטים ויש להם השפעות מרחיקות לכת על כל מסגרת החיים שבנינו במשך השנים. טיפול באובדן ואבל מכוון בראש ובראשונה להחזיר לאדם את הביטחון בחיים ואת תחושת היציבות שהתערערה. אובדן הוא אירוע טראומטי שמגיע לפעמים בהפתעה. הוא כרוך במוות בטרם עת והוא מערער את סדרי החיים. אבל הוא תהליך נורמאלי וטבעי וצריך לתת לו מקום אך לפעמים הוא נמשך אל תוך החיים ומלווה את האדם שנים רבות. תהליכי אבל נהוגים בחברות שונות ומטרתם לעבד ולעכל את האבל בהדרגה. במסורת היהודית תהליך השבעה ולאחריו החודש של האבל בנויים באופן הדרגתי ומאפשרים לאדם עיבוד של הכאב שלב אחרי שלב בצורה איטית ומתונה.

אובדן ואבל הם תהליכים שיש להם השפעה רבה על מחזור החיים. לעתים יש בהם גם כוח המאפשר לנו לבנות את עצמנו מחדש. במהלך ההתמודדות אנחנו לומדים על כוחות הנפש בתוכנו ומוצאים את הכוח להמשיך הלאה.

טיפול באובדן ואבל בגישה הנרטיבית מכוון אל מציאת הכוח הפנימי בתוכנו להתגבר ולמצוא משמעות בתוך הכאב. במסגרת הטיפול אנחנו מעבדים מחדש את כל התהליך ובונים ביחד סיפור של ההתמודדות שייתן לכם עוצמה וכוח להמשיך הלאה. לעתים תחושות קשות של אשמה מלוות את התהליך וביחד נמצא את הדרך איך לעבד אותם מחדש ולראות מה עומד בתשתיתן. טיפול באובדן ואבל הוא מציאת דרך חדשה לבנות את נתיב החיים שהוסט ממסלולו. 

במכון שלנו אנחנו מעניקים טיפול רגשי למבוגרים המכוון למתן פשר ומשמעות לאירועי החיים הפוקדים את כולנו. יש לנו טיפול בפוסט טראומה כתוצאה מאובדן ואבל במטרה להחזיר אתכם אל מעגל החיים.

הפסיכולוגיה הנרטיבית בנויה על אמונה בכוחו של האדם לבנות את חייו מחדש ולצקת משמעות לאירועים הפוקדים אותו. בסופו של דבר יש לכל אחד מאיתנו את היכולת לחיות חיים מלאי משמעות. טיפול בפוסט טראומה שנובעת מאובדן ואבל יכולה להחזיר לכם את האמונה בעצמכם ובכוח שלכם ליצור, לחיות ולאהוב מתוך האובדן. בסופו של דבר אנחנו מאמינים בכוחו של האדם לצאת מתוך המצוקות של חייו ולבנות גשר של אהבה והבנה. לראות איך כל הדברים קשורים אחד לשני ואיך ביחד אנחנו יכולים להיעזר אחד בשני בשביל לצמוח ולגדול מחדש.

מכון ברקאי לטיפול נרטיבי
המכון שלנו בנוי על יסודות הפסיכותרפיה הנרטיבית אבל יש בו מקום לקשת רחבה של גישות טיפוליות שונות ומורכבות. המטפלים שלנו מגיעים מתוך הקשת הרחבה של הטיפול הפסיכולוגי מתוך עולם רחב של רקע טיפולי ותיאורטי.

אנחנו מאמינים במגוון של קולות בתוך עולם הטיפול בשביל לאפשר לכל אחד למצוא את מקומו. מכון ברקאי הוא משפחה עבור קהילת המטפלים והמטופלים שלנו. אנחנו רואים את הטיפול כשליחות וכמחויבות שלנו כבני אדם לעזור לזה. כולנו נמצאים באותה סירה וביחד נוכל להגיע אל חוף מבטחים.
 
נשמח לעמוד לשירותכם:
 •  

  מרכז הכשרה
  וקליניקה ראשית:

  מכון ברקאי, בניין שער הסיטי,
  רח' שארית ישראל 37, תל אביב
  (קומה 4)
  טלפון: 072-33-80-515
  אימייל: 
  barcai@barak.net.il

  קליניקות נוספות:
  גבעתיים, גדרה, הרצליה, חדרה, סביון, רחובות, רמת גן, רעננה
   

  אנחנו כאן עבורך
  מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
   


  מכון ברקאי - מרכז להכשרת מטפלים זוגיים, משפחתיים ונרטיביים   |  מרכז קליני לטיפול זוגי, משפחתי ופרטני