ניתן להפנות זוגות ומשפחות למכון
לטיפול במחיר מופחת
ע"י מטפלים לקראת הסמכה כמומחים

 
סמינר מתקדם ללימוד סוגיות של הדרכה
בטיפול משפחתי וזוגי

(להסמכה כמדריך)
מתחיל ב-21/1/2019
הרשמה - כעת

"האדם אינו הבעיה
הבעיה היא הבעיה"

קבוצת הדרכה נרטיבית
דיון במקרים, מאמרים וקטעי וידיאו
בערב, האחת לחודש, מ-3/1/2019

הרשמה - כעת

"הסיפור שאדם מספר לעצמו על עצמו
אינו הראי של חייו.
הוא מעצב את חייו"

מכון ברקאי מוכר ע"י האגודה
לטיפול זוגי ומשפחתי
כמוסד הכשרה בקטגוריה א'


התמחות מעשית כמטפל\ת
המכון מפנה זוגות ומשפחות למתמחים
הדרכה חיה, קבוצתית ופרטנית

התמחות מעשית כמדריך\כה
המכון מפנה מטפלים להדרכה
ונותן הדרכה על הדרכה
(חיה, קבוצתית ופרטנית)


"זהות נבנית ביחסים"


 

חדשות ועדכונים

חפש
phone6, phone, contact, telephone, support, call

072-33-80-515

 

לימודי תעודה בפסיכותרפיה

לימודי תעודה בפסיכותרפיה

לימודי תעודה בפסיכותרפיה במכון ברקאי
לימודי תעודה בפסיכותרפיה במכון ברקאי מיועדים עבור פסיכולוגים, מטפלים באומנות ועובדים סוציאליים המעוניינים להרחיב את תחום ההתמחות שלהם. לימודי תעודה בפסיכותרפיה מיועדים עבור כל מי שרוצה ללמוד גישה טיפולית חדשה שתאפשר לו להגיע למקומות חדשים כמטפל ולהרחיב את עולמו. אנחנו מלמדים את הגישה הנרטיבית תוך דגש על הכשרת מטפלים ומדריכים זוגיים ומשפחתיים. בוגרי התוכנית שלנו מדריכים ומטפלים במסגרת השירות הציבורי, מלמדים באוניברסיטה ומטפלים בקליניקות פרטיות. חלק מבוגרי המכון נקלטו אצלנו והפכו לחלק מהמשפחה.

אנחנו מאמינים בקשר ההדוק שבין הוראה לבין הדרכה. הלימוד שלנו כולל חומר תיאורטי עשיר ומורכב והדרכה שוטפת לכל אורך התכנית. לימודי טיפול נרטיבי הם מסע שעובר המודרך בסופו הוא יכול לא רק לטפל טוב יותר אלא להבין את עצמו כאדם ולעבור תהליך משמעותי של לימוד. 

המורים של התוכנית כולם מטפלים בפועל. חשוב לנו ביותר שמעבר להכשרה האקדמית הנדרשת מורי התוכנית יהיו בעלי הכשרה מעשית מתאימה. אנחנו מאמינים בשילוב אורגני בין העולם הטיפולי לבין עולם הלימוד והדעת. שני הדברים שזורים זה בזה לבלתי הפרד והם חשובים עבור כל הכשרה שלכם כמטפלים. לימודי טיפול  נרטיבי הם דרך ארוכה ויפה שבסופה הנוף הנגלה לפנינו הוא מרשים ורחב ידיים. אנחנו מאמינים בפתיחות לגישות שונות ולהשקפות מגוונות ובמהלך הלימוד נחשפים התלמידים לקשת רחבה של גישות טיפוליות. אנחנו מכשירים מטפלים עבור טיפול רגשי בילדים ומבוגרים כולל לימוד והדרכה של טיפול זוגי ומשפחתי. הדרך להיות מטפלים ולהעניק טיפול נפשי היא דרך מיוחדת ומקסימה שבה אתם מכשירים את עצמכם לעזור לאנשים אחרים במסע של חייהם.

לימודי תעודה בפסיכותרפיה עם דגש על גישה נרטיבית
לימודי תעודה בפסיכותרפיה במכון ברקאי משלבים לימוד עם התנסות חוויתית. במהלך הלימודים אתם לא רק לומדים חומר חדש באופן תיאורטי אלא מתנסים בטיפול חי ודינמי. גם השיעורים התיאורטיים שלנו כוללים התנסות פרקטית. תרגילים, סימולציות, ניתוח של מאמרים ומקרים, לימוד מתוך קטעי וידאו, פרקטיקום טיפולי ועוד מגוון רחב של חומר תיאורטי משולב בהתנסות מעשית.

במהלך הלימודים כל מתמחה מטפל במספר מטופלים ברציפות מתחילת הטיפול ועד סיומו. בנוסף להתנסות כמטפל כל מודרך עובר הדרכה קבוצתית ביחד עם המתמחים האחרים. במסגרת הקבוצה וההשתתפות בדיונים תוכלו לתת ביטוי לכל המורכבויות שעולות במהלך הטיפול. במהלך הקורס המתמחים נחשפים לטכניקות טיפוליות שונות ולסגנונות טיפול שונים. 

כל הקורסים שלנו מוכרים על ידי האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי. מכון ברקאי הוא מקום מיוחד שבו הכשרה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר מגיעה ביחד עם התנסות בתהליך אישי של לימוד והפנמה. כל מודרך אצלנו יש לו את הקצב האישי שלו וכל תהליך של למידה הוא מסע ייחודי הנדרש להכוונה ולייעוץ לאורך כל הדרך.

הגישה הנרטיבית שמה דגש במיוחד על התפתחות אישית ועל בניית סיפור שמעבר לתבניות הכובלות אותנו בחיי היום יום. כל סיפורי החיים שחוסמים אותנו מלהתפתח מפנים מקום לתהליך של צמיחה מחדש. אותם תהליכים עוברים גם על המטפלים לעתיד שלנו המצליחים לצאת מתוך עצמם אל עבר דרך חדשה.

צרו עימנו קשר בנוגע לתוכנית המיוחדת שלנו ללימודי פסיכותרפיה ונשמח לעזור לכם בנוגע לכל שאלה שיש לכם בנידון.
נשמח לעמוד לשירותכם:
 •  

  מרכז הכשרה
  וקליניקה ראשית:

  מכון ברקאי, בניין שער הסיטי,
  רח' שארית ישראל 37, תל אביב
  (קומה 4)
  טלפון: 072-33-80-515
  אימייל:
  barcai@barcai.co.il

  קליניקות נוספות:
  גבעתיים, גדרה, הרצליה, חדרה, סביון, רחובות, רמת גן, רעננה
   

  אנחנו כאן עבורך
  מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
   


  מכון ברקאי - מרכז להכשרת מטפלים זוגיים, משפחתיים ונרטיביים   |  מרכז קליני לטיפול זוגי, משפחתי ופרטני